Vrácení či výměna zakoupených lístků

Pokud není akce zrušena, není možné vstupenky vyměnit ani vrátit.
Zakoupené lístky nelze vrátit ani vyměnit za jiná představení. Lístek si zákazník kupuje s konečnou platností, a pokud ho nevyužije, lístek propadá.

Storno
Obecně platí: tam, kde jste vstupenku zakoupili, žádejte peníze zpět.
Vstupenka zakoupená online
Zakoupené vstupenky prostřednictvím internetu může zákazník vrátit pouze z důvodu, že se představení z technických důvodů neuskuteční (porucha na technickém zařízení, nedodání filmu do kina), a to nejpozději před začátkem představení a maximálně do 7 dnů od jejich zakoupení požadovat za ně zaplacenou finanční hodnotu. Zákazník tak musí učinit písemně. Písemná žádost musí obsahovat název představení, datum a čas, počet vstupenek a cenu celkem, variabilní symbol platby a číslo účtu, na který má být zaplacená částka poukázána. Pokud žádost nebude obsahovat některý z uvedených údajů, nebude vyřízena. Posléze bude finanční obnos zaslán na patříčné číslo účtu. Písemnou žádost zašle na adresu pokladny kina ic@koprivnice.cz

Vstupenka zakoupená na pokladně kina
Zakoupené vstupenkyna pokladně kina může zákazník vrátit pouze z důvodu, že se představení z technických důvodů neuskuteční (porucha na technickém zařízení, nedodání filmu do kina), a to nejpozději před začátkem představení a maximálně do 7 dnů od jejich zakoupení požadovat za ně zaplacenou finanční hodnotu. Zákazník musí přijít na pokladnu kina s danou vstupenkou, kterou předá pokladní a ta mu na místě vstupenku vystornuje a vrátí peníze. 

Abonentní vstupenku nelze vrátit, pokud byla abonentní řada zahájena.

Výměna
Vstupenky nelze vyměnit.

Kalendář akcí

květen
29 30 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 1 2

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.