V těchto dnech hrajeme

22.2.
zítra
08:30

Čertí brko

24.2.
neděleNe
17:30

Goliáš

25.2.
pondělíPo
17:30

Goliáš

25.2.
pondělíPo
20:00

Léto s gentlemanem

26.2.
úterýÚt
19:00

Kafarnaum

28.2.
čtvrtekČt
17:30

Bohemian Rhapsody

28.2.
čtvrtekČt
20:00

Všechno nejhorší 2

1.3.
pátek
17:30

Bohemian Rhapsody

4.3.
pondělíPo
08:30

Čertí brko

4.3.
pondělíPo
13:30

Příběh koček

5.3.
úterýÚt
19:00

Dogman

7.3.
čtvrtekČt
17:30

Ženy v běhu

7.3.
čtvrtekČt
20:00

Captain Marvel

8.3.
pátek
17:30

Ženy v běhu

8.3.
pátek
20:00

Captain Marvel

10.3.
neděleNe
17:00

Den pro Tibet

11.3.
pondělíPo
08:30

Máří Magdaléna

11.3.
pondělíPo
13:30

Pohádky naruby

11.3.
pondělíPo
17:30

Ženy v běhu

11.3.
pondělíPo
20:00

Captain Marvel

12.3.
úterýÚt
19:00

King Skate

14.3.
čtvrtekČt
17:30

Léto s gentlemanem

14.3.
čtvrtekČt
20:00

Bohemian Rhapsody

15.3.
pátek
20:00

Bohemian Rhapsody

16.3.
sobotaSo
09:30

Psí veličenstvo

16.3.
sobotaSo
15:30

Psí veličenstvo

16.3.
sobotaSo
17:30

Captain Marvel

16.3.
sobotaSo
20:00

Skleněný pokoj

17.3.
neděleNe
09:30

Psí veličenstvo

17.3.
neděleNe
15:30

Psí veličenstvo

17.3.
neděleNe
17:30

Captain Marvel

17.3.
neděleNe
20:00

Skleněný pokoj

18.3.
pondělíPo
09:30

Šesté KoKino

18.3.
pondělíPo
13:30

Pohádky naruby

18.3.
pondělíPo
17:30

Captain Marvel

18.3.
pondělíPo
20:00

Skleněný pokoj

19.3.
úterýÚt
16:00

Cena za štěstí

19.3.
úterýÚt
19:00

Šťastný Lazzaro

21.3.
čtvrtekČt
17:30

Ženy v běhu

21.3.
čtvrtekČt
20:00

Pašerák

22.3.
pátek
17:30

Ženy v běhu

22.3.
pátek
20:00

Pašerák

23.3.
sobotaSo
09:30

Kouzelný park

23.3.
sobotaSo
15:30

Kouzelný park

23.3.
sobotaSo
17:30

Ženy v běhu

23.3.
sobotaSo
20:00

Pašerák

24.3.
neděleNe
09:30

Kouzelný park

24.3.
neděleNe
15:30

Kouzelný park

24.3.
neděleNe
17:30

LOVEní

24.3.
neděleNe
20:00

Úniková hra

25.3.
pondělíPo
09:30

Šesté KoKino

25.3.
pondělíPo
13:30

Špalíček

25.3.
pondělíPo
17:30

LOVEní

25.3.
pondělíPo
20:00

Úniková hra

26.3.
úterýÚt
19:00

Yomeddine

28.3.
čtvrtekČt
17:30

Dumbo

28.3.
čtvrtekČt
20:00

MY

29.3.
pátek
17:30

Dumbo

29.3.
pátek
20:00

MY

30.3.
sobotaSo
09:30

Dumbo

31.3.
neděleNe
09:30

Dumbo

31.3.
neděleNe
17:30

Zraněná srdce

31.3.
neděleNe
20:00

Ženy v běhu

1.4.
pondělíPo
08:30

Čertí brko

1.4.
pondělíPo
13:30

Špalíček

1.4.
pondělíPo
17:30

Zraněná srdce

1.4.
pondělíPo
20:00

Ženy v běhu

3.4.
středaSt
19:00

Radim Uzel

8.4.
pondělíPo
13:30

Gordon a Paddy

15.4.
pondělíPo
13:30

Gordon a Paddy

29.4.
pondělíPo
13:30

Králíček Petr

6.5.
pondělíPo
13:30

Králíček Petr

13.5.
pondělíPo
13:30

Coco

20.5.
pondělíPo
13:30

Coco

27.5.
pondělíPo
13:30

Psí domov

3.6.
pondělíPo
13:30

Psí domov

Program na měsíc

únor
28 29 30 31 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 1 2 3

Najeďte myší nad kalendář a zobrazí se vám akce. Kliknutím na událost zobrazíte podrobnosti.

Najděte svoji akci

Pro lepší přizpůsobení obsahu pro Vás, bezpečnosti, měření statistik návštěvnosti a lepší zpětné vazbě tento web používá cookies. Klikáním a navigováním po stránce souhlasíte s tím, že sbíráme o Vás anonymní informace přes cookies. Více informací o používání cookies na naší stránce najdete zde.